Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A rossz testtartás okozhat...

A rossz testtartás okozhat ilyen panaszokat?

Figyelt kérdés
Már többször figyeltem, hogy ha görnyedek, guggolok, fekszem, teljesen jól elvagyok. De amin úgymond egyenesen állok elkezd a rekeszizmomnál egy furcsa érzés lenni meg a mellkasomban is, sőt a torkomnál, majdnem olyan mintha fojtogatnának. Voltam ezzel orvosnál, de ő nem küldött sehová, szerinte ilyen nincs, sőt nyugtatót írt fel mert szerinte ideges vagyok....
2015. jún. 15. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
cserélj orvost. Ha annyi esze nincs, hogy kivizsgáljon egy szívproblémát, és inkább kiír nyugtatót, mert ez kevesebb munka számára... az ilyennek venném el az engedélyét kapásból, majd szarásig verném
2015. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát elméletileg nincs baj a szívemmel, mert mikor elmentem hozzá akkor csinált ekg-t, sőt pajzsmirigyre még vért is vett, de minden rendben volt...egyébként lehet keveset mondok ha azt mondom 7 éve tart de most mintha rosszabb lenne
2015. jún. 15. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:
meg nem is vagyok rosszul, én is csak inkább mozgásszervi gondnak mondanám mivel ha kihúzom magam fáj is a hátam, de már 2 doki is látott és senki sem csinál semmit. Annyi tudunk hogy évekkel ezelőtt s alakú gerincferdülést mutatott egy röntgen meg hogy a lapockám is el van ferdülve azt hiszem
2015. jún. 15. 19:25
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Menjél el ortopédiára. Csináljanak egy új röntgent. Csak oda meg beutaló kell. Legalábbis én úgy tudom.
2015. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is kell...hát nem baj én kikövetelem az orvostól úgyis :D
2015. jún. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!