Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kóla megszínezheti feketére...

A kóla megszínezheti feketére a székletet? Vagy a fekete széklet egyértelmű jele a gyomorba vér jutása?

Figyelt kérdés
Csak amióta nagyon megjártam a kólával, mert nagy fájdalmakat okozott nekem körülbelül egy fél éve egyáltalán nem ittam. De most sajnos ajándékba kaptam nagyobb mennyiséget és sajnálom kiönteni ezért elkezdtem inni, és azóta amióta iszom fekete a székletem és enyhe fájdalom kísér ívás után. Tehát a fekete székletet okozhatja a kóla festékanyaga vagy valószínű, hogy kicsit kikezdte a gyomrom és minimális vért emésztettem meg és ezért fekete ?

2015. jún. 20. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, legtöbbször vérre utal, én azonnal mennék vele dokihoz. És ha tudnám, mit okoz nálam a kóla, odaadnám másnak inkább, mintsem bajom legyen tőle!
2015. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Én sok kólát iszom, de még soha nem volt szurokszékletem. Neked sem a kólától van, azt hiszem. Keresd fel a háziorvosodat az említett problémával.
2015. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kóla nem okoz, de sok embernek fáj tőle a gyomra, köztük nekem is, ne idd.

sok keserűcsoki meg hagymás vér is okozhat vagy bizonyos gyógyszer sötét székletet, de igen jól tudod hogy megemésztődött vér okoz tipikus szurokszékletet,

2015. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!