Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » KOMOLY? Eddig székletem volt,...

KOMOLY? Eddig székletem volt, most hasmenés gyötör több mint egy hete csak étcsokit eszem, főtt krumplit és háztartási kekszet még is szabályosan folyékony a székletem.

Figyelt kérdés
Normaflort ittam nem segített most lopediumot szedek ma kezdtem el nyilván ezért nem hat még, de egyre gyengébb vagyok.Nem hiszem, hogy betegség lehet a háttérben mert rettenetesen fáj a hasam hónapok óta eddig nem bírtam csak hetente egyszer nagy kínok között kakilni most meg megy a hasam, a vizeletem sötét sárga és hátul a vesetályon is fáj egyfolytában úgy érzem pisilnem kell, meg is iszom naponta min 4L-ert de annyit nem pisilek mint, folyton kell de csak kicsit és az is fáj :( Nem akarok elmenni orvoshoz mert egyszer mert félek beutal a kórházba de gyakorlat miatt nem hiányozhatok mert másképp nem lesz meg a 10.-em. KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK, komoly? Muszáj orvos?

2015. jún. 20. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eszed van, mint egy marék lepkének. Takarodás az orvoshoz.
2015. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem, hogy betegség lehet a háttérben"

Egy hónapja fáj a hasad, székrekedésed és hasmenésed van felváltva, valószinűleg a veséddel is van valami. Szerintem ez nem betegség?

Igen, muszáj orvos még akkor is a a lopediumtól ideig-óráig megszűnik a hasmenésed. Akár komoly probléma is állhat a hasfájásod hátterében.

2015. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamo77db ***** válasza:
100%
Igen, ki kellene vizsgálni, hogy mi van ezek mögött a panaszok mögött. Ha nem haragszol, én nem tippelek. De ne hanyagold el az orvosi vizsgálatot, OK?
2015. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig ebből mindenképpen kórház lesz. Szerintem sürgősen keresd fel az orvosodat, hogy utaljon be.
2015. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még két hét a nyári gyakorlat utána akarok elmenni orvoshoz vele,nem hiányozhatok
2015. jún. 20. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj milyen gyakorlat?


Nem hiszed hogy betegség van a háttérben akkor mitől félsz??? ezek szerint csak gyanítod? :D


-Rettenetes hasfájás: á ez tényleg nem utal semmi rosszra

-fáj a veséd? á ez is mindenkinek előfordul...

-nem akarsz kórházba menni?? hát elmondanám hogy te okozod magadnak hogy olyan rossz állapotba kerülj az idő halogatásával hogy oda fogsz kerülni.

el kellett volna menned már az első tünetek megjelenésekor a háziorvoshoz ez fél nap lett volna, azóta élnéd világodat.

úgyhogy vagy most elmész azonnal, vagy nagyon durva szepsist is kaphatsz a fertőzés miatt, mert ugy látom mindent megtettél érte.

gondolom hónapokkal ezelőtt még nem volt nyári gyakorlat....

2015. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarsz kórházba kerülni, akkor hétfőn a háziorvosodnál kezdjél.
2015. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látszik hogy még gyerek vagy
2015. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!