Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vannak köztetek fiatalon...

Vannak köztetek fiatalon szívinfarktuson átesett nők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy projekt (cikk és kisfilm) keretében szeretnék találni olyan 45 alatti nőket, akik szívinfraktuson estek át. Ha ismertek ilyen hölgyet vagy akad köztetek ilyen és nyitott név nélkül információt adni, személyes tapasztalatait megosztani, kérlek írjatok. Köszönöm!

2015. jún. 21. 19:23
 1/2 anonim válasza:

Szia,

én sajnos nagyon fiatal voltam. 16 évesen nagy stressz ért, ezért infarktusom volt. Szívhibával születtem, ezért mondták is hogy valamikor infarktusom lesz. Nem gondoltam hogy ez ilyen hamar be fog következni...

18L

2015. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat. Esetleg privátban el tudnád mondani röviden a betegséged kialakulását, lezajlását és azt, hogy azóta hogyan élsz együtt a szívproblémáddal? Nagyon köszönöm előre is
2015. jún. 25. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!