Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélműtét után olyan,...

Vakbélműtét után olyan, mintha kicsit puffadt lenne a hasam. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mivel nem volt biztos hosszába vágták fel és olyan mintha kicsit fel lenne puffadva, pedig nem érzem ezt és nem is fáj. Van hogy néha visszamegy, de általában olyan. És jobb oldalon puffadtabb mint a másik oldalon. Már a kórházban is észrevettem, meg is mutattam, akkor azt mondták műtét után ez normális. Azóta már eltelt 3 hét.

Volt másnak is ilyen? Mitől van ez? Ez ennyi idő után normális?



2015. jún. 22. 20:53
 1/6 A kérdező kommentje:
tükörből nézve nem olyan feltűnő de azért látszik. Műtét előtt nem volt ez, csak akkor ha tényleg fel voltam puffadva.
2015. jún. 22. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám orvosnak. Nekem nem volt ehhez hasonló a műtét után.
2015. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen mert nekem hosszában vágták középen. És nem fáj, nem is vagyok felpuffadva tehát ezért is fura. Ott azt mondták normális, de nem tom h 3 hét után is az-e. Ha meg elmegyek akkor nem hiszem hogy mondanának valamit, mert szemből nem annyira látszik, néztem tükörből is.
2015. jún. 22. 21:11
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Keresd fel az operáló orvosodat és mondd el neki a problémádat. Ő biztosan segít neked. Jobbat nem tudok, mert nekem szerencsére nem volt vakbélműtétem.
2015. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi de most viszont kicsit vissza ment volna.
2015. jún. 25. 12:04
 6/6 anonim válasza:
Nekem 1 hónapja volt a vakbélműtétem nekem is fel volt puffadva a hasam nekem laporaszkópiával műtőtték de ez mindenkinek más ha nagyon gyullad vagy meg van nagyobbodva már nem lehet úgy műteni. Azért van felpuffadva mert műtét közben valamilyen szintű levegővel felfújnak, hogy jobban hozzáférjenek a belső szervekhez. De idővel elmúlik ezért nem kell aggódni. Meg ha beindul utána a bélműködés akkor az a gáz kimegy. Valakinek több valakinek kevesebb idő legalábbis az orvos az ezt mondta. De szerintem nem kell megijedni.
2015. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!