Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez már nagyon nagy baj?

Ez már nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Vagdosásnak számít? :Egyszer ejtettem a karomon néhány kicsit mélyebb vágást ollóval. 13/L vagyok. Ne azzal kezdjétek hogy menjek pszichológushoz, hanem hogy ez vagdosásnak számít-e vagy sem.

Előre is köszi a válaszokat.



2015. jún. 23. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem... csak gyerekes.
2015. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ez csak szomorú. Szomorú, hogy ennyire ráérsz.
2015. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet veletlenul nehany kicsit melyebb vagast ejteni magunkon olloval?
2015. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Nem ráérésből hanem világutálatból

#3 Nem véletlenül hanem direkt.

Egyébként ez az egyszer 4 napja volt előtte is csináltam de csak hogy épphogy vérezzen.

2015. jún. 23. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
És mit utálsz annyira a világban, hogy megérje ez neked? A minden nem válasz. Egyébként óvatosan a vagdosással mert simán elfertőződhet, vagy akár ütőeret is érhetsz és akkor nem lesz mit utálnod.
2015. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak számít.
2015. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyémántlány ***** válasza:

Annak számít, ezt te is tudod. Ha fel akarod akasztani magadat, de a kötél véletlenül elszakad, és túléled, akkor sem mondhatod, hogy "ez nem számított öngyilkossági kísérletnek, mert hát túléltem".

És nem véletlenül emlegetik itt a pszichológust, mert néha ez az egyetlen megoldás. Ha nem tudsz túljutni a világutálatodon és a dühödön egyedül, akkor bizony segítségre van szükséged, mert ezek az érzések nem maradhatnak benned, vagy ami még rosszabb, nem adhatod ki őket magadból úgy, hogy kárt teszel a testedben. Most még lehet, hogy úgy tűnik, hogy ezzel nincs gond, mert hát sok kamasz ezt csinálja, de hidd el, később nagyon bánni fogod. Ezt az egyetlen alkalmat is.

2015. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!