Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minek a tünetei ezek? Szív?...

Minek a tünetei ezek? Szív? Mehetek vele ügyeletre?

Figyelt kérdés

Pár napja elalváskor egy nagy szúrást éreztem a szívemnél, azóta enyhén nyom, vagy csak érzek valamit ott. Olyan fáradtságot. Illetve tegnap úgy éreztem egy rövid időre mintha nem lennének végtagjaim. Nem bizsergős zsibbadás, csak mintha nem lennének. Nem fulladok, nem szurkál, nem szorít. Vérnyomásom 120/65 körül.

Per,pill szabadságon háziorvos.


2015. jún. 26. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán inkább idegi.A vérnyomás nincs feltétlen összefüggésben a szívbajokkal.Én érzek néha ilyen szúrást a szivemnél, szerencsére ritkán, csak egy másodpercig, de kiráz tőle szó szerint a hideg is és utána egy pillanatig tompa fájdalom van utána, de aztán teljesen elmúlik az egész.Én már sok szívvizsgálaton voltam, nem találtak semmi bajt.De ha nagyon nyugtalanít elnézhetsz az ügyeletre.
2015. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Valamilyen formában megoldják a háziorvos helyettesítését. Ott biztosan tudnak segíteni neked. Ne hanyagold el.
2015. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!