Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Colitis Ulcerosával kapcsolato...

QQriQ19 kérdése:

Colitis Ulcerosával kapcsolatosan segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Colitis ulcerosával diagnosztizáltak. Már kb 1.5 éve újra szedem a gyógyszereket (Budenofalk 3x1, Salofalk 3x2, Immuran2x1, Medrol 8mg 1x1)

Aki ebben szenved attól kérdezném

-milyen diétát alkalmaztok, ami hatásos

-Jelentkezik e nálatok olyan hogy a székletnek nagyon "erős" szaga van.

-Erős gázosodás? Mit lehetne ellene tenni?

Előre is köszi a válaszokat.


2015. jún. 28. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ugyanez a bajom nekem is,nagyon büdös a székletem,a paleo étrendet mondják!

Kerüld a cukros és lisztes kajákat, nehez betartani!

Én most voltam tükrözésen 40cm hosszan tele van fekélyekkel a vékonybelem!Lehet én kivágatom azt a 40centis területet

2015. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sziasztok! Van egy csoport facebook-on:ibd (chron-colitis) betegek egymásért. Itt csatlakozzatok és minden kérdésetekre választ kaptok! :) ez zárt csoport
2015. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dietetikussal beszélj
2015. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne kipróbálni a gyógynövényeket. Sok jó tapasztalat van velük.Van egy orvosi könyvem, amiben pár beteg leírta a saját esetét, tapasztalatait a gyógynövények kedvező hatásáról.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem ezt a részt és elküldöm emailben. Jobbulást!
2015. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!