Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködésem...

Pajzsmirigy alulműködésem kialakulhatott az amalgám töméseim miatt? Valakinek van tapasztalata evvel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Azt hallottam összefüggésbe hozható a pajzsmirigy betegségem az amalgám töméseimmel. Mikor a körzeti orvosomat megkérdeztem, ő ezt hülyeségnek tartotta és ugyanúgy ajánlotta továbbra is ezt a tömést. Ekkor még nem voltam anyagilag olyan helyzetben hogy megengedhessek magamnak magánorvost.

Nemrég cseréltem le őt egy magánfogorvosra, vele még nem beszéltem erről, eddig egy alkalommal jártam csak nála. Érdemes lenne kicseréltetnem őket? Meg is gyógyulhatnék még? Már 6 éve szedem a gyógyszeremet emiatt és szerencsére időben észrevették a betegséget.



2014. nov. 18. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Kétlem.
2014. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Kizárt!!!
2014. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2014. nov. 18. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

egyáltalán nem kizárt, mivel a testben minden mindennel összefügg, hiszen egyetlen rendszer. az nem úgy van, hogy csak mert külön tanulunk a veséről meg a gyomorról, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz. a hormonrendszer különösen kapcsolatban van az egész testtel, és a pajzsmirigy az egyik legérzékenyebb szervünk, sokminden hatással lehet rá (stressz, cukor, alkohol főleg).

az amalgámtömésben higany van, én mindenképpen kivetetném, de szakértővel, aki erre specializálódott. mert a kivételkor nagy mennyiségű higany szabadulhat fel. biológiai fogászatra menj.

nagyon kevés orvosnak van igazán rálátása a test működésére, a körzeti orvos általában nem tartozik ezek közé.

pajzsmirigybetegségből nehéz kigyógyulni, hatalmas életmódváltás és évek kellenek szerintem, ha egyáltalán. mindenesetre jó, ha ezzel kezdesz. és gluténérzékenységet is vizsgáltass.

2014. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!