Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brutális orrdugulás ami nem...

Brutális orrdugulás ami nem múlik?

Figyelt kérdés

Próbáltam orrsprayt, mentolos cukrot, vietnami balzsamot, meleg sópárnát, tengervizes öblögetést (sterymar) forrófürdő mentolos illoolajjal, de semmi sem használt.

Már két napja be van dugulva az orrom nem tudok aludni és most már a fülem is dugul.

Valami tipp?

Köszönöm



2015. júl. 3. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell menni vele a fül-orr-gégészhez. Ott megvizsgálnak, hogy mi az oka az orrdugulásnak. Lehet allergia, vagy orrkagylózáródás (nekem az volt) vagy lehet duzzadt orrmandula. A vizsgálat eredményétől függően kapsz majd gyógyszert vagy spray-t rá.
2015. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lámpázd, párologtass sóval. Ezek a legjobbak. Ha az egész 2 napja tart, az még nem olyan vészes, ha régebb óta, vagy esetleg állandósul, akkor idült arcüreggyuszkó gyanúval elmehetsz a fül-orr-gégére, ahol gyógyszeres vízzel kimossák.


De egyelőre a lámpázást javasolnám, attól megindul megint az orrod, és segít tisztulni.

2015. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Délután megyek a háziorvoshoz meglátom ő is mit mond, mert ez kibírhatatlan, meg kértem kölcsön lámpát is.

Ha sikerrel jártam az orr kidugításában majd megírom a receptet... :D

2015. júl. 3. 11:19
 4/4 BalaZS7 válasza:
Kegyetlenül rossz tud lenni főleg este mikor aludni az ember ... lámpázást ajánlom, nekem segített a durva orduguláskor. Nekem se értek semmit azok a szar orspray-k
2015. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!