Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek a súlyos álmatlans...

Andiqwe kérdése:

Mit tehetek a súlyos álmatlanság ellen, ha nem akarok nyugtatokat szedni?

Figyelt kérdés
16 éves , lány vagyok és éjjelente vagy egyáltalán nem tudok aludni vagy több órába telik. Túl sokat gondolkodom és nem fáradok ki eléggé( nappal fáradt vagyok , éjjel nem).

2015. júl. 4. 05:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Néhány tipp a netről:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az SE (orvosi egyetem) valamelyik Klinikáján (azt hiszem 1-es belgyógyászatin) létezik kimondottan alváslabor.

Hátha ott tudnak segíteni.

2015. júl. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom egész nap nem csinálsz semmit. Lógsz a neten. Ha kidolgozod magad vagy sokat sportolnál hidd el elfáradnál.
2015. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kijöttem álmatlanságból, és végigjártam az eü. intézményeket is elébb, onnan mazsoláztam ki a javaslatokat, de a lényeg, hogy ilyenkor abba kell hagyni mindent és csak a gyógyulásra koncentrálni. Iskolát is fel kell függeszteni fél évre legalább.
2015. júl. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!