Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Vakbél gyullad...

Mi bajom lehet? Vakbél gyulladásom lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mi lehet ez. Elolvastam a tüneteit a vakbél gyulladásnak, meg is nyomkodtam ott ahol a vakbél van, de az nem fájt. Nem tudom megmondani hogy hol fáj, először úgy gondoltam hogy a hasizmom, vagy görcs lehet, nagyon sokat aludtam, melegítettem jegelés helyett mert ha görcs akkor azt hiszem ez jó rá. Hasmenés szerűségem van, nem ettem sokat. Nem étvágytalanságom volt, csak nem akartam enni, meg azt hittem hogy akkor jobban fog fájni a hasam (a gyomor problémákra is gyanakodtam). Azért mindennap ettem egy keveset, már három napja van ez, és ma már kevésbé fáj. Alig-alig, és amikor reggel felkeltem nem is fájt. Inkább a bordáim alatt fáj, vagy talán a hasizmom. Inni ittam rendesen, citromos vizet mert anya azt mondta az jó. Béres cseppet is szedtem c-vitaminnal.

Mi lehet ez? Talán vakbél gyulladás? Vagy lehetséges hogy elmúlt? Egy ember hány napig bírja ki vakbél gyulladással?


2015. júl. 5. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Amikor nekem volt,délben ebédeltem,munkahelyen dolgoztam..összeraktunk egy volvot..közben azt hittem gyomorrontás Úgyhogy megittam 3-5 cappuccino -t. Hátha az kihozza.

7-kor mentem kórházba,11-kor már műtöttek,mert "degyirsan,mert már baj van!"


Volt egy fiatal csaj is,Ő azt mondta két napig húzta..

2015. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még de férjemnek igen, azt mondta soha nem volt még akkora fájdalma. Kórházban kötött ki még aznap.

Szerintem neked más lesz. Lehet a beleket feküdte meg valami, az tud rossz lenni pár napig is akár viszont elmúlik. A vakbelgyulladas nem.

2015. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem az van.

rohamosan gyorsan romló állapot.nem tart ki 3 napig.

2015. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmentem Heim Pál-ba szüleimmel, úgy tűnik nem vagyok vakbeles! A vastagbelemmel van valami, felírtak nekem nehány dolgot, antibiotikumot nem kaptam. Úgy tűnik jól vagyok!
2015. júl. 5. 16:01
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, és óránként innom kell egy fél litert, különben infúzióra kerülök!

Nem fogom hagyni hogy megtörténjen! :D

2015. júl. 5. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó hír hogy nem vakbél lesz.. bár szerintem egy alapos vizsgálat kellene, ne ismetlodjon. Van aki nem ehet pl csípős kaját, az ilyet jó tudni, így kerülni. Tehát jó lenne tudni mi okozta ezt az állapotot.

A sok folyadék meg csak a hasznodra válik amúgy is a melegben..

2015. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszerű bélhurut, úgyhogy nem vészes
2015. júl. 6. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!