Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyeret kívülről lehet...

Az aranyeret kívülről lehet érezni?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan elmondani, hogy hol, de a végbélnyílásom felett 1 hónapja éreztem, hogy kicsit fáj, majd elkezdett nőni egy dudor. Úgy fájt, mint egy pattanás, azóta se tudom, hogy mi az, de még mindig ott van, bár már nem fáj, csak nyomásra érzékeny, viszont volt egy pár nap, amikor annyira fájt, hogy ülni alig bírtam.

Nemi életet nem élek, így nem kaphattam el semmit, orvoshoz nem szeretnék menni, mert elég kínos nekem.

Valakinek volt már hasonló?

Aranyérre is gondoltam, de a székletürítéssel nincs gond, nem fáj, nem kellemetlen, nem véres.

Tudom, hogy orvoshoz kellene mennem, de elsősorban a véleményetekre lennék kíváncsi.



2015. júl. 7. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2015. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fürdés után kend be kenőccsel.pár nap és elmúlik. Aranyér lesz valószínűleg
2015. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 7. 14:52
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Sokféle kúp és kenőcs kapható aranyér kezelésére. A Reparont ajánlom neked, abból van kúp is, kenőcs is. A kenőcsöt nappal használd székelés és tisztálkodás után, a kúpból pedig éjszakára tegyél fel lefekvés előtt egyet. Remélem, használni fog!
2015. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! :)
2015. júl. 7. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!