Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy göb elmúlik?...

Pajzsmirigy göb elmúlik? Nekem kicsi van, kívülről nem is látszik, kezelnek vele, de félek, hogy nagyobb lesz és nem múlik el. Nem nagyon értek hozzá.

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Alul, vagy túlműködik? Gyógyszert kapsz rá?
2014. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy kezelnek? nekem is van, és azt mondták, nem lehet vele mit kezdeni.

egyébként hideg vagy meleg göb, nem mindegy. a meleg göbre van elvileg alkoholos kezelés, dr. Solymosi Tamás csinálja. ha a hideg göb ciszta, akkor pedig le lehet szívni.

szerintem életmódváltással lehet vele kezdeni, én ezt próbálom, de az orvosok nem hisznek benne.

2014. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Túlműködésem van
2014. nov. 12. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:

a hormonértékeid nem jók? mert nekem jók, viszont vannak göbök.

igazából a kávét, üdítőket, energiaitalokat, cukrot, fehér lisztet, olajban kisütött dolgokat, satöbbit abba kell hagyni, ez teljesen alap. meg kell tanulni valami stresszkezelő technikát, eleget kell aludni, mozogni kell minden nap. ez is még alap. a többinek próbálj a neten utánanézni, főleg angol nyelvű oldalakon. én is most próbálok.

még dr. Balázs Csabához tudsz elmenni, ha a túlműködés kiváltó okait szeretnéd felderíteni. nem lesz olcsó, de szerintem jobb mindent megtenni, mint hogy kivegyék az ember pajzsmirigyét.

2014. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. 2 éve múlva megindult a növekedése, és akadályozott a nyelésben.

Fél éve műtöttek meg. Utólag rájöttem, kár volt idáig húzni, akármennyire is fájt a műtét utáni gyógyulás.

2015. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!