Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy petefészek gyulladás...

Egy petefészek gyulladás okozhat hízást?

Figyelt kérdés
Köztudott,hogy vannak olyan gyógyszerek,amiknek mellékhatása lehet a súlygyarapodás.A petefészeknek köze van a hormonokhoz is.Olvastam hogy ciszta esetében felborulhat a háztartás,de gyulladásnál nem tudom.
2015. júl. 7. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések..nem okozhat
2015. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.Hízást a kalóriatöbblet és a mozgásszegény életmód okozhat.Köztudottan!Az,hogy te mire fogod,az már a te lelked megnyugtatása.
2015. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem azért kérdeztem,mert ilyen problémám van.Szerencsére nincs :)Egy ismerősnek van gyulladása és mivel sír feszt hogy nincs pénze,de azért hízik szépen.Majd ráfogja a melegre :D
2015. júl. 8. 08:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én világ életemben vékony voltam. 50 kiló se voltam. Aztán elkezdtem fogamzásgátlót szedni,cisztáim és magas prolaktinszintem lett. 34 kilót híztam. Abbahagytam a gyógyszert,kikezelték a hormonproblémám és lám -20 kiló. Gondolhatjátok,hogy nem vagyok zabagép,ha 46 kiló voltam.
2015. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök hogy sikerült kezelni a problémád.Nem lehetett könnyű.Én sem vagyok 50 kiló,bár annyi lennék.Mindig 53 kiló voltam,de a sok stressz miatt nem megy a hízás.Amit nehezen felszedek magamra,le is ugrik.A fent említett ismerősöm miatt is kínlódok most,mert gyulladása van és nekem valahogy nem állt össze az egész.Tudom,buta kérdés volt,de szerettem volna megtudni a dolgokat.Egy méretünk volt.Aki tartozik valakinek és sír hogy nem tudja megadni,az ne találjon ki olyat hogy 1 hónap alatt nem tudja mitől hízott.Meg biztos genetika.1 hónap alatt.Az biztos hogy nem terhes.Szerintem egy kölcsönt illik visszaadni,nem évekig húzni.Főleg ha barátnő.A bőrét is le fogom nyúzni,mert jól keres.Most fogyjon ő.Már le vagyok gyengülve.
2015. júl. 9. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!