Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokgyulladás? Több kérdésem...

Torokgyulladás? Több kérdésem is lenne (? ) Bőven lent, Kicsit hosszú lett (? )

Figyelt kérdés
Tegnap 3 nap szenvedés után sikeresen eljutottam az orvosomhoz,aki szinte köpött rám ez még lehet nem is annyira baj mert ledugott egy pálcikát a torkomon és felírt NAGY NAGY szem gyógyszereket..Igazából antibiotikumot és torokfertőtlenítőt. Ez tökéletes! Ma kezdtem el szedni az első szemtől slejmes lett a köpetem nagyon rossz íze volt,köpködtem,de nem sok sikerrel,kis öklendezés,de semmi komoly majd sokkal késöbb bevettem egy ilyen torokfertőtlenítőt(Nem tudom,hogy ki lehet-e írni a nevét,de Dorit****in. ezt bevettem,majd elmúlt ez a slejmes köpet,de megint elkezdet fájni a torkom!Ezaz istenem! A kérdéseim az lennének,hogy mennyi idő után hat az antibiotikum,és szedhetem e a torokfertőtlenítőt?? Sok folyadékot is viszek be,de viszont ételt nem nagyon tudok,levesen élek,de próbálkozok valami laktatóbbat is most enni a fájdalom ellenére..A másik kérdés,hogy mi lenne még az az étel amit nyugodtan ehetnék nem annyira fájna és még úgy ahogy jól is lakom tőle,hogy ne szedje szét a gyomrom a gyógyszer??

2015. júl. 8. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Antibiotikumnak kell 4-5 nap mire hat, torokfertőtlenítőt szopogasd el ahányszor mondta az orvos, ez enyhíti a fájdalmat is, egyél meg naponta legalább 1 doboz probiotikus natur joghurtot, vagy kefirt. Én ilyenkor tartalmas leveseket szoktam enni, vagy főzeléket, gyümölcsöket.
2015. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Igazából nem írta ki,hogy egy nap hányat is kell szedni,a dobozon az van,hogy 2-3 óránként szedhető,de én 2-re lőttem az adagot,nem tudom,hogy kevés-e..A kefirt naturba? Bocsánat a nagy értetlenkedésért..Annyira rosszat hallottam igazából félek!

17/f :)

2015. júl. 8. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Natur kefir, igen, amelyik élőflórás, én Actíviát szoktam enni ilyenkor, naponta 1 dobozzal.
2015. júl. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!