Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mással is előfordult már,...

Mással is előfordult már, hogy nem ért el wc-re időben, mikor hasmenése volt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
persze :D
2015. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hasmenés jellegzetessége, hogy hiába kell nagyon f0snod, MINDIG elérsz a wc-re, szóval soha, senki a világon nem f0sta még össze magát. :D
2015. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem nemrég fordult elő, hogy vettem volna már le az utcán a gatyám, és éppen már guggoltam le. Ám az övemet nem tudtam kicsatolni mert beragadt, szóval nagyon csúnyán összefostam magam. Nagyon kellemetlen, de a világ nem dől össze miatta.
2015. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki, amikor hányás-hasmenéses vírusom volt, akkor bizony telecsináltam a nadrágomat, mert csak egy WC volt a lakásban, és azt éppen hányásra használtam.
2015. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát hogyne :)

Két alkalomra emlékszem. Az egyik még általános iskolás koromban volt. Otthon annyira belemerültem a játékba, hogy hiába értem el a vécére, a nadrágot már nem volt időm letolni. (Pozitív dologként megemlítem, hogy a barátaimmal nevettünk egy jót, segítettek feltakarítani, és nem terjesztették a suliban, és nem is csúfoltak miatta)

A másik szintén otthon fordult elő, éppen randi közben. Akkoriban nem bírta a gyomrom a tejet, és éppen kalácsot ettünk kakaóval. Hát a kakaó nem akart bentmaradni, de még a szobaajtót sem értem el, nemhogy a vécét. :) (Pozitív: azóta a sráccal összeköltöztünk, a menyasszonya vagyok, és az első közös babánkat várjuk, 6 éve vagyunk együtt)

2015. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!