Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindkét lábamon minden ujjamon...

Mindkét lábamon minden ujjamon kialakultak valamitől kis dudorok, bütykök. Hogy tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés
Már kb 8 éve rajtam vannak, anno azt mondta egy bőrgyógyász hogy kicsi cipőtől van, de nem hordok kis cipőt, és azt mondta hogy ha nagy cipőben járok pár hónap alatt lemegy a lábamról azonban sehogy nem akar eltűnni, még szárító kenőcsöt is kentem rá. Nagyon idegesít, nem elég hogy ronda, piros, nagyra duzzad néha, hámlik, kopik nagyon ritkán viszket, idegesít. Nem lehetne eltávolíttatni valahogy, leműttetni, levágatni?

2015. júl. 9. 08:33
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. júl. 9. 08:40
 2/5 anonim válasza:
Pedig ez tyúkszem. tapasz és áztatás. amint meglátod a közepét egy kemély részt azt ki kell szednedás után.
2015. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és akkor ez biztos az? nhogy félrekezeljem. mert voltam kétszer bőrgyógyásznál és mind a kétszer azt mondta hogy kis cipőtől van és hogy ez soha nem fog elmúlni.
2015. júl. 11. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A cipőtől van. Ha hiszed, ha nem .
2015. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és hogy elehtne eltávolítani, mert már mindennel próbáltam.

ÉS már kb 7 éve nem hordok kicsi cipőt

mindnenel megpróbáltam, szemölcstapaszszal tyúkszemtapasszal

2015. dec. 18. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!