Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek megint vissza orvoshoz?...

Menjek megint vissza orvoshoz? Fekete széklet.

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdődött a baj, 39 fokos lázzal. Az szerdára elmúlt, de kedd óta istentelenül fáj a gyomrom, folyamatosan, ilyen még nem volt. Hasmenés is követte ezt, semmit nem tudok enni, mert fájdalmam lesz tőle, plusz ki is jön. Voltam a háziorvosomnál, aki azt tanácsolta, hogy diétázzak... Ráadásul meglepődött, mikor megnyomkodta a hasam, és jeleztem, hogy bizony, ez tényleg fáj.


Ma estére véres lett a székletem. Elmentünk az ügyeletre, ahol kaptam fájdalomcsillapítót, majd azt mondták, hogy viszlát. Ma hajnalban már szinte fekete, alatta meg látom, hogy véres. Nem tudom, mit lehetne még tenni, a fájdalomcsillapítótól már tényleg nincsenek akkora fájdalmaim, de attól a többi tünet még megvan. Nem tudom, hova lehetne menni. :( Valakinek tapasztalat ilyen problémákkal kapcsolatban?



2015. júl. 10. 04:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza az orvoshoz! Ha ugyanezt mondják, akkor kórházba menj. A gyomorvérzés nem játék!
2015. júl. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de a tünetek alapján sürgős vizsgálat kellene. Én sebészetre mentem, szakrendelésre aki azonnal laborvizsgálatra küldött meg mindenféle ultrahang, röntgen.
2015. júl. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondtad a véres székletet és elküldött?

1. telefonon mindenféle orvost kérdezz meg, háziorvost, ügyeletest, mentőst, sebészt...

2. menj oda, ahol a leghamarabb fogadnak!

3. betegjogi képviselőt is hivhatod!!

2015. júl. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!