Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » FONTOS! Mi lehet ez? Orvoshoz...

FONTOS! Mi lehet ez? Orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 1 hete kezdődött újra.. A hasamból olyan hangok jönnek, mintha szellentenék, ami eléggé kellemetlen. Ilyenkor megnyomom egy ponton a hasamat, ahonnan éppen hallatszik és olyan, mintha valami buborék lenne ott, de inkább több buborék.. Leginkább a bal vagy jobb oldalamnál szokott ez jelentkezni, de egészen elmegy néha a gyomromig is. Most kollégiumban vagyok, de ez rettentően ciki.. Rendesen érkezem (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora) és mindig inkább keveset eszem egyszerre, plusz gyümölcs (alma, barack, narancs, szőlő vagy mikor mi). Alkoholt nem fogyasztottam jó ideje. Kenyeret nem sokat eszem ( inkább félbarnát ), maximum 1-2 zsömlét szendvicsként.

A székletem nem is kemény, de nem is folyós, általában 1 vagy 2 székelésem van egy nap, bár ez is folyton változik.. (van, hogy 3 napig semmi, aztán van, hogy 1 nap 3-4-szer.) Használok Reparont is, ami segített, mert sokszor folytonos székelési ingerem volt, de ez megszűnt a krém használatával.

Egyszer voltam orvosnál is, de ő megtapogatta a hasamat és közölte, hogy a mandulám(!!) miatt van, így az nem is érdekelte, hogy épp hasmenésem van és alig bírtam enni 3 hétig..

Kicsit ideges is vagyok, de van, hogy teljesen nyugodt vagyok és elkezdi ezt a hangoskodást a pocim..

Szoktam ilyenkor enni, de az se segít. Éhes nem is vagyok.. Plusz reggel és este 1-2 órán át hányingerem van..

Arra is gondoltam, hogy az lehet a dologban, hogy nemsokára menstruálok, mert olyankor mindig kicsit lazább a székletem, de az se jön meg 1 hete, bár még nem igazán állt be..

De volt már olyan is, hogy 1 hónapig alig ettem, mert annyira fájt a hasam.


Maximum pénteken mehetek el orvoshoz, mert akkor tudok csak hazamenni.


Mit tegyek addig?

Előre is köszönöm a válaszokat!


18/L



2014. szept. 7. 22:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj, az lemaradt, hogy néha nagyon fáj a vaginámnál is vagy a beleim, nem is tudom, hogy pontosan hol, talán mindkét helyen, de elviselhetetlen néha már. Ha megyek, ha ülök fáj és fél óráig minimum..
2014. szept. 7. 22:25
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ezek elég komoly panaszok.

ha egy orvos nem veszi komolyan a panaszaidat, akkor erősködni kell, vagy másik orvost kell keresni.

az orvos nem a te testedben él.

te tudod jobban, ha valami nincs rendben.

tehát irány egy másik orvos, és menjél el nyugodtan abban a városban, ahol tanulsz.

2014. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem is menj másik orvoshoz. Lehet, hogy csak IBS, de ki kell zárni minden más komolyabb betegséget.
2014. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet bármi. Gasztroenterológus szakorvoshoz kérj beutalót. Ha a háziorvos nem akar adni, akkor addig nem mész ki a endelőből, amíg nem ad.
2014. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült valami? Nekem is hasonló tüneteim vannak :(

2015. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek.
2015. ápr. 8. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd le kérlek mi volt. Én jövő csütörtökre kaptam időpontot.
2015. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, leírom! :)
2015. ápr. 8. 19:45
 9/9 anonim válasza:
Na, mi történt?
2017. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!