Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor egymás után kell mennem nagy dologra?

Figyelt kérdés
Elmegyek először, és úgy érzem, hogy végeztem, de 10 perc múlva megint rám jön, majd ez egy párszor megismétlődik. Forduljak orvoshoz, vagy ez normális?
2015. júl. 11. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig ülök addig míg 101%-ig el nem múlik az érzés nem állok fel rögtön.
2015. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet elkaptál valami vírust.

Ne, nem normális.

Szerintem vetess hasfogót, most hirtelen nem tudom mi a neve, ha ennyire rossz a helyzet:(

Van ügyeletes gyógyszertár a lakóhelyeden?

Mondanám menj be az ügyeletre, de így nem tudsz:(

Szántablettát vegyél be, vagy várj megvan a neve. Lopediumot vegyél, vagy kérdezd meg, hogy mit ajánlana rá a gyógyszerész.Ez nem normális:( lehet valami vírust elkaptál...

2015. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi is jön. Nálam akkor van ez amikor fosok mint a gép, na akkor többször kell mennem egymás után, hiába tűnik úgy hogy már vége.
2015. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan ezért ülnek fél órát a WC-n. :-)

Ha normáli a székleted, akkor nem hiszem, hogy gond lenne, én is sokszor 2-szer 3-szor megyek reggel, felkelés után, majd iszom kávét, vizet és ilyenkor megint beindul a bélmozgás.

2015. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!