Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy egymás után sokszor megy hányni az ember? Nektek is így szokott lenni?

Figyelt kérdés

Akárhányszor hányok akármi miatt (pia, betegség, gyomorrontás), mindig 3 és 8 között van a hányások száma. Miért nem tud kijönni egyszerre + miért dobja ki a gyomor a vizet/epét is, amikor már nincs is benne más? Lehet ez ellen tenni vmit, hogy csak 1-2x jöjjön?

Kifejezetten örültem pl. akkor, amikor kijött a romlott kaja, de amikor már örödszörre megyek, és már híre-hamva sincs annak amit ettem, már eléggé úgy vagyok, hogy oké, elég legyen már... -_-


2015. jún. 24. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A szervezeted minél ellőbb szabadulni akar attól ami nem tartozik oda, nem tudja feldolgozni stb. Ez kivált egy reflexet ami nem szűnik meg attól, hogy megszabadult a cucctól.

Nem tudsz ellene mit tenni, mindenki így működik.

2015. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!