Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. Idegbecsípődés...

S. O. S. Idegbecsípődés lenne? Hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés

Ma reggel ültem az ágyon és egyszer csak belenyilallt a fájdalom a gerincembe a két lapockám között, a gerincoszlop háti szakaszán. Azóta nem szűnik a fájdalom,oldalra nem is nagyon tudom elfordítani a fejem illetve előrehajolni sem tudok. Fekve is fáj.

1 hét múlva kezdődik az edzőtáborom, addig kiheverhető,illetve mik a teendők? (Lidocaint és Flectort használtam eddig) 18L segítsetek kérlek!!!!



2015. júl. 11. 16:24
 1/1 anonim válasza:

Szerintem egy reumatológushoz vagy idegsebészhez nem árt elmenni. De lóbalzsam és sok pihentetés. majd pár nap múlva nagyon lassú mozgatás.(karkörzés lassan elnyújtva meg fejkörzések)Én személy szerint a Milgamma N nevű "gyógyszert" ajánlanám pluszba hozzá vagy B vitaminokat. De a Flector is jó pihenéssel a lóbalzsam helyett. Ha nem múlik a tábort nem ajánlom,de egy orvost annál inkább.

Jobbulást!

2015. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!