Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gerincbetegség ez? Nem...

Milyen gerincbetegség ez? Nem fájdalmat érzek csak gyengeséget.

Figyelt kérdés
Hátam közepén van, nem fáj hanem olyankellemetlen mintha el lenne gyengülve. A lábamba is érzem meg a fenekemnél. Nagyon rémisztő. Pánikbeteg vagyok, pár napja tart ez. Van összefüggésben a kettő dolog, veagy ezt nem az idegesség okozza hanem komoly gerincbetegségem van? Nem egész nap tart, csak néha 5-10 percreelőjön. Nagyon félek már...neten semmi okosat nem találtam, 1 hasonló kérdést olvastam de oda se jött válasz :/
2015. júl. 14. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg orvosi lábbetétet használni :) nálam bevált, ugyanez volt
2015. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) úgy érted hogy a lúdtalp is bűnös ebben? Mert olyan problémám van, de nem volt vele eddig gondom :/
2015. júl. 14. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
a háziorvostól orthopédiára beutalót.
2015. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen ne pánikolj, a talpbetét valóban segíthet és csinálj hátizom erősítő tornát :) jobbulás neked!
2015. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 14. 16:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Leginkább attól tartok hogy nem-e egy növekvő daganat
2015. júl. 14. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy az :D fogadd meg a tanácsunkat, menj el ortopédiára, és kapsz ilyen cipőbetétet :) nekem is ilyen volt, azóta félévente cserélgetem a betétet :) nagyon megszerettem
2015. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást :) csak olvastam hogy a daganat is jelentkezhet ilyen érzés formájában és teljesen kibuktam :D bár nemrég volt vérvételem az lehet mutatta volna a bajt :)
2015. júl. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!