Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől görcsöl a vádlim?

Mitől görcsöl a vádlim?

Figyelt kérdés

Éjjel legalább 4-szer ébredtem fel arra, hogy meghalok úgy be van görcsölve a vádlim. Nem most fordul elő először, de addig csak annyi volt, hogy begörcsölt, elmúlt és kész. Most meg folyamatosan fáj és alig bírok ráállni, ha megmasszírozom csak még jobban fáj utána.

Csak magnéziumhiány okozhatja? Lehet más oka is? Hogyan szabaduljak meg tőle?



2015. júl. 18. 07:36
 1/5 anonim válasza:
Megerőltetés, visszér, bármi lehet. Magnéziumot kilehet próbálni, de ne a pár száz forintos pezsgőtablettát vedd meg.
2015. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magnézium vagy kalciumhiány okozhat ilyet, próbáld őket pótolni.


Nem tudom hány éves vagy, de nekem akkor volt ilyen, amikor 12-13 éves koromban elkezdtem megnyúlni, akkor rengetegszer görcsölt éjjel a lábam. A titka, hogy azonnal állj fel, és nyújtsd le, tedd le a sarkad a földre. Nagyon-nagyon rossz akkor, de másnap kevésbé fog fájni, és rá tudsz állni.

2015. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. És köszi a tippet, meg a tanácsokat. Ha megpihentetem utána nagyon fáj, de szerintem javul :)
2015. júl. 18. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ahogy abbamaradt ez a hirtelen nyúlós korszakom, a vádli görcsölést is kinőttem, szerintem te is ki fogod :) Kitartást addig, és szedj egy kis kalciumot, magnéziumot.
2015. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem káliumhiánytól volt ilyen, de akkor mindkét lábam görcsölt, és a combjaimnak izomláza volt.

Orvos mondta meg vérvételből, hogy káliumhiány.

2015. júl. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!