Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap estétől fáj a fülem,...

Tegnap estétől fáj a fülem, meg ha eszek, beszélek az egész jobb oldal. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Gondoltam,lehet huzatot kaptam,mert szerdán barátnőmékkel kocsikáztam és le voltak húzva az ablakok,mert cigiztek.Aztán tegnap este már nem tudtam a jobb oldalamon feküdni,mert fájt a fülem. Ma reggelre elég rossz volt,most jobb egy picit.De ha eszek,beszélek fáj. Meg időnként picit jobban fáj pár mp-re.


Valószínű csak hétfő délután vagy kedden tudok orvoshoz jutni.Melóhelyen hétfőn kezdek,első nap gáz lenne nem menni,plusz egyedül hagynám a kolléganőt.


Addig a piros lámpa most hirtelen nem jut eszembe,jó lehet rá?


2015. júl. 18. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos kiderítheti. De csak ha emész utána.
2015. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne ha látna egy fül-orr-gégész! Okvetlenül fordulj orvoshoz.
2015. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedden vagy szerdán mindenképpen elmegyek fülészetre! Hétfőn dolgozok így az kilőve.


Vettem be délután Advil ultrát azóta jobb a helyzet:)


Meleg sós pakolást javasolt pár ismerősöm.Zokniba só,megmelegíteni és míg ki nem hűl addig a fülön. Majd mikor megyek aludni meg csinálom. Az tudom,hogy jó szokott lenni fülgyulladásokra.Gyerekként is anyum sokszor csinálta ezt a meleg sós párnás módszert:)

2015. júl. 18. 21:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Vasárnap voltam ügyeleten,mert reggelre nagyon fájt a fülem meg az egész jobb oldalam, enni nem tudtam. Onnan meg Kistarcsai kórházba küldtek kaptam gyógyszeres kötést.Irtak fel antibiotikumot,cataflánt meg fül cseppet.Szerencsére már jobban vagyok,tudok dolgozni.
2015. júl. 21. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!