Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vasarnapi meccsen kifordult a...

Hosszumarci kérdése:

Vasarnapi meccsen kifordult a bokam, mentem is egybol a korhazba, volt rontgen minden, es szerencsere csak huzodas, igy masfel nappal utana mar egesz jol ratudok allni, de most kezd befeketedni/lilulni (Kell irnom egy kerdojelet az oldal szerint)?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi ido mulva jatszhatok ujra?

Az orvos 2 het felmentest adott a teiorak alol,de a foci edzes es meccs megis csak jobban igenybeveszina a bokat

Es a masik kerdeswm,hogy soha nem lesz mar olyan a bokam'mint elotte?

Elore is koszonom a valaszokat

17/F



2015. ápr. 20. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A teljes gyógyulás sokáig is tarthat, akár hónapokig, attól függ, hogy mennyire súlyos.

Mozgasd, ne kíméld de azért ne vidd túlzásba. Pihenjen viszont ne hagyd hogy betokozódjon. Én normálisan nem mertem ráállni de rosszul tettem, betokozódott. Utána fél évvel sem tudtam magassarkut hordani..

Lesz olyan mint régen, természetesen. Én már arra sem emlékszem melyik bokám volt. :DD pedig nekem még aznap háromszorosára dagadt.

2015. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!