Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig tart egy mandulam...

Cicumicaa kérdése:

Mennyi ideig tart egy mandulaműtét min. -max?

Figyelt kérdés
Eltarthat 1 órán át milyen veszélyei vannak? bevérzés esélye? Köszönöm 14/L

2015. júl. 21. 17:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sürgős!
2015. júl. 21. 17:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém fél órás volt. Ez ma már rutinműtét, ezért a komplikáció esélye minimális.
2015. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugtatták! :)
2015. júl. 21. 19:03
 4/12 szamo77db ***** válasza:
Csak a magamét tudhatom, az 22 percig tartott.
2015. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én mandulaműtétem annak idején: 20 percig tartott helyi érzéstelenitéssel. F.
2015. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
ne műttesd meg!!! ne tolj ki magaddal,jó szándékkal írom!!!
2015. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért ne műttesse meg? Ne ijesztgesd már... Ha szükség van a műtétre, akkor meg kell műteni, ez nem vita tárgya..
2015. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban meg kell műteni akkor igen,csak sajnos ebben az országban sokszor ok nélkül műtenek,sokszor találgatnak,aztán vagy bejön vagy nem!

A mandulának sokkal több funkciója van mint azt gondolják,utána lehet olvasni nyugodtan.

Akinek gyerek korában veszik ki annak összehasonlítási alapja sincs,ahhoz az emberhez képest mint akinek felnőtt korban szedik ki.

2015. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja és azért mert itt valaki azt írja,hogy neki kiműtötték és minden ok....az még nem ok a megnyugvásra!!

Engem is megműtöttek és mégsem oké minden!!!

De mindenki annak hisz akinek akar szíve joga!

2015. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szamo77db ***** válasza:
Minden eset más és más. Nekem egész életemet végigkísérte a sok mandulagyulladás. Végül már hullott a hajam, fájtak az ízületeim. Semmilyen gyógyszer, ecsetelés, semmi nem használt. Nyomásra folyt a genny belőle. A laborom rossz volt. Végül 32 éves koromban kivették. Helyi érzéstelenítésben. Úgy érzem, jobb így. Persze, a szélsőségeket kerülni kell, tehát elmaradt a nagy fagyizás, nincsen jeges kóla vagy ásványvíz. Ez fontos. Amúgy nekem áldás volt, hogy kivették.
2015. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!