Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ideje vért köhögök fel,...

Egy ideje vért köhögök fel, ez súlyos?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor azonnal menj orvoshoz, többféle oka is lehet, de ne késlekedj.
2015. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Normális esetben ha köhög az ember, vér jön fel?

Sürgősen menj orvoshoz!

2015. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miután láttam az első kommentet el mentem ügyeletre,és nem túl jó híreket kaptam :(
2015. júl. 22. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak, mi a gond?
2015. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rákos vagyok, túl későn mentem be,szinte menthetetlen
2015. júl. 22. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
És ezt neked ügyeleten egy vizsgálatból megmondták?
2015. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ez annyira nem vicces. Nem kellene kamu dolgokat kitalálnod, főleg nem egy ilyen témában, kicsit nézzél magadba.


Majd pont elhisszük, hogy fél órával az első válasz után tudod a biztos diagnózist, mikor először csinálnak egy tüdőröntgent, aztán ha látnak valamit, akkor esetleg CT, napok/hetek után hörgőtükrözés/biopszia, akkor még napok, mire a szövettan megérkezik...


Szánalmas vagy, tényleg, hogy más ebben szenved, te meg viccet csinálsz belőle.

2015. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7048785-..


Most láttam meg a tegnapi kérdésedet is. Nem találok szavakat... kinyitom a szám, és sok folyik belőle, persze.

2015. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
majd ha valamelyik szeretted lesz rákos, és a szemed láttára épül le, nem fog tudni enni, semmi ereje nem lesz, még attól is kifárad, hogy a katéterét ki kell öntenie a wc-be, és mikor már neked kell ápolnod, sőt egy idő után te is kevés leszel és gondozót kell hívni hozzá, na akkor viccelődj a rákkal. Addig pedig tedd össze a két kezed, hogy sem neked, sem valamelyik szerettednek nem volt "szerencséje" hozzá..
2015. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez tényleg nem vicces!! A rák túléléséhez (ha túléled)nagy küzdelem kell! Hidd el, sajnos tudom, miről beszélek!:((

Ezzel nem szabad játszani!

2015. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!