Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véletlenül megvágtam magam...

Véletlenül megvágtam magam rozsdás pengével. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Nem mély a vágás, még vérezni is csak pár kicsi csepp jött.

2015. júl. 23. 02:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem, azonnal lemostad és lefertőtlenítetted a sebet!
2015. júl. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, megtettem!
2015. júl. 23. 02:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért sétálj be egy tetanuszért..
2015. júl. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nemis mondanám pengének, mert egy ollónak az éle volt. Ebből is lehet valami baj? Bár az egy probléma, hogy nemtudom melyik élével vágtam meg magam és még nemis látszik a vágás a hüvelykujjamon. (Gyengébb volt, mint egy macska karmolás.)
2015. júl. 23. 02:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen. Ha látsz piros csíkot kiindulni onnan holnap vagy kicsit később, akkor vérmérgezés alakult ki, felkell vágni és kitisztítani, kicsit fájdalmasabb producera, mint a tetanusz, de te döntesz
2015. júl. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald be a tetanuszt, ne kockáztass! Párom még úgy is inkább kapott, hogy nem is tűnt rozsdásnak a fém.
2015. júl. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2015. júl. 23. 03:24
 8/11 anonim ***** válasza:
No, nem kell itten rémtörténeteket bemesélni! Kérdező, tudod hányszor vágtam már meg magam (akaratom ellenére) koszos, rozsdás eszközökkel? pl. a rozsdás borotvapengével többször is előfordúlt már, egyszer szánkózás közben régebben a rozsdás, koszos vas csatorna vágta be mélyen a térdemet. Máig megvan a heg, de semmi bajom nem lett. Fertőtleníteni kell és kész, nem lesz ott baj. 21/L
2015. júl. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ijedtem meg, hogy most valami bajom lesz. Mikor megtörtént fertőtlenítettem és azóta semmi jele a vágásnak se. Ragtapaszt nemis raktam rá, mert kicsi volt a vágás és szerintem a ragtapasz nemis jó.
2015. júl. 23. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:

tetanusz injekcioért menj, ekkor nem lesz baj semmi ne aggodj,


piros csik meg legenda, ez nem a vérmérgezés jele hanem érgyulladásé.

2015. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!