Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap véletlenül borotválkozá...

Tegnap véletlenül borotválkozás közben megvágtam a puncim. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi...
2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Elvérezhetsz, elfertőződhet, hatszemközt.
2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A hatszemközt meghalhatsz akar lenni. Szar spellcheck.
2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nyolc szem közt már...
2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fertőzés, csúnya hegesedést... esetleg nemi baj könnyebben terjed majd.
2012. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elfertőződhet, úgyhogy kend be betadinnal, meg majd ha elkezd hegesedni, neogranormonnal vagy bepanthennel, hogy ne maradjon ott heg :)
2012. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Bakker, ha az arcod borotváltad, hogy esett az öledbe a berretva? Én is gyakran beretválkozom, de a tö.öm nem vágtam le-meg soha!
2012. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz.
2012. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, konkrétan hol vágtad meg Magad? A combhajlatban, vagy a kisajkaknál. Mert nem mindegy. Előbbi esetben egy sebtapasz pár órán belül segít. Utóbbi esetben lassan gyógyulhat, elfertőződhet, gyógyuláskor viszkethet. Ez sajnos így van, ha egy olyan területen szőrtelenítesz, amit nem arra találtak ki és nem alkalmas rá. Gondold át még egyszer, mennyire életbe vágó a puncid borotválása. Talán elegendő lenne csak a bikinivonalat leszedni.
2012. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!