Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv gyomortükrözésnél volt...

Üdv gyomortükrözésnél volt aki nem bírta lenyelni a csővet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! igen előszokott fordulni (asszisztensnő vagyok ezért tudom), de többnyire pánikbetegeknél.
2015. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Frankó pont pánik beteg vagyok :-(
2015. júl. 23. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell lenyelni a csövet, lemegy az magától. Nem kell rá gondolni és nem pánikolsz be. Nem olyan mélyen van a gyomor. Amúgy is csak a torkodnál rossz, ha már lemegy a cső nem öklendezel semmit. A szádba adnak egy csutorát, azon keresztül vezetik le a kamerát, úgyhogy rá se bírsz harapni a csőre.:-)
2015. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
én nem tudtam lenyelni
2015. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell rá gondolni és nem pánikolsz be??

Egy pánikbetegnek hiába mondod! Én is pánikbeteg vagyok! A nem gondolástól szerinted nem lesz roham? Amikor kapkodod a levegőt mert azt hiszed meg akarsz fulladni, össze akarsz esni mintha a szíved ki akarna robbanni a helyéről, kettős látásod van, szédülsz és legszívesebben összeesnél, idegrángásod van meg minden, annyira rosszul vagy igazad van ha nem gondolok rá, akkor nem jön elő.... ezt az értheti aki pánikbeteg!

2016. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Én is nehezen nyeltem le.Mikor a torkomhoz ért öklendeztem,mondták nyeljek,először nem tudtam,de mikor betolták a nyelőcsövembe nyeltem kettőt és lent is volt.Nem tartott soká a vizsgálat,de ahogy húzták ki,végig öklendeztem.2-3 napig fájt a torkom utána.
2017. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!