Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » X labakkal mit lehet csinalni?...

X labakkal mit lehet csinalni? Mitol lehetne jobb?

Figyelt kérdés
Kiskorom ota x labam van. Hallottam mutetekrol, amik helyre hozzak az x labat, de nem merem bevallalni. Esetleg gyogytorna vagy itthoni gyakorlat nincs ami valtoztatna ezen? Csak a mutet a megoldas? Ha igen akkor mennyi annak az eselye,hogy nem sikerül jol? Szeretnek vegre valtoztatni a labaim kinezeten, de felek a mutettol nagyon hisz en sportolok es nagyon fontosak nekem a labaim.

2015. júl. 23. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire súlyos a dolog. Én felkeresnék egy jó ortopédust vagy gyógytornászt a kérdéssel, de szerintem tornával korrigálható valamennyire.
2015. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem bokasüllyedés és lúdtalp miatt műtötték a bokámat kétszer. Nekem is genu valgumom van. Nem mindegy a mérték és, hogy mennyire fontos neked a sport. Osztom első véleményét, menj orvoshoz és majd meglátod. Erre műtétet nem nagyon alkalmaznak, ott másnak is kell lennie. Ebből kifolyólag, ha például fáj a gerinced, térded, bokád csak akkor műtik. Tornáztasd, használj betétet, ortopéd cipőt és figyelj a járásodra.
2015. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ht nekem műtötték
2022. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!