Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv 31-én megyek tükrözésre!...

Üdv 31-én megyek tükrözésre! Rizsa és a targonyától még szarabbul vagyok jelent ez valamit esetleg fehérje érzékeny lennék?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

2 kérdés:

1. Mi az a rizsa?

2. Mi az a targonya?

2015. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismételd meg mert ezt nem értem.
2015. júl. 23. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Te írtad:

"Rizsa és a targonyától még szarabbul vagyok jelent ez valamit esetleg fehérje érzékeny lennék?"

Mi az a rizsa és mi az a targonya?

2015. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A rizsa az rizs, a targonya meg tarhonya.


Elõfordulhat, hogy fehérje érzékeny vagy, gondolom megy a hasad meg puffadsz is?

2015. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ezért nem küldenek tükrözésre. Most akkor általában is rosszul vagy, de ezektől még inkább?
2015. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vannak napok mikor tök jól vagyok inkább ezektől jól begörcsölök!

Ennyit vettem észre meg annyit hogy a tejtől megy a hasam de azt már rég kiiktattam.

Tükrözésre azért küldtek mert vissza térő hasmenésem volt!

De ez már több mint fura már több mint 3 hete szenvedek.

2015. júl. 23. 18:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Sorolom hasmenés de már nem mert probiotikumot meg antibiotikumot szedek most inkább szét szakadok wcézéskor,hasi fájdalmak görcsök,hányinger,étvágyam viszont kiváló de inkább igy is kevesebbet eszek mert félek milyen kajától lessz szarabb.
2015. júl. 23. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet összetettebb a dolog, mint nálam pl. Laktóz, stressz, IBS, helico-pylori stb. Az jó hogy mész tükrözésre mert legalább ezzel kizárják a szervi okot.
2015. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!