Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Crohn betegséggel lehet...

Crohn betegséggel lehet fehértjét szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Cohn beteg vagyok, és elkezdtem edzeni 2 hete.

Heti 5x Emellett iszok proteint (fehérje port) vízben feloldva. Már most látszik, hogy kicsit fejlődök. Nemtudom hogy ez a fehérje miatt van-e. Plusz nagyon sokat eszek. Rizst, csirkét, stb. Azt szeretném kérdezni, hogy ártalmas-e a betegségre a fehérje por? Vagy hogy enélkül mennyivel lenne lassabb afejlődés? Vékony típusú vagyok alapból. Most híztam 2 hét alatt 3 kg-t.



2015. márc. 1. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, ki kell próbálnod, van aki nem chron betegként sem bírja, de lehet, hogy neked így sem lesz vele gondod.

Annyival lassabb a fejlődés, hogy edzés után kell a gyorsan felszívódó fehérje, thát lassabb lesz, de nem azt jelenti, hogy nem fogsz fejlődni.

Amúgy is, az első 2-3 hónapban a legjeletősebb a változás, ilyenkor még nem olyan nagy probléma, de utána edzés után ajánlatos a fehérje.

2015. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!