Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fulfajdalmam osszefugghet a...

A fulfajdalmam osszefugghet a fekete fulvaladekkal?

Figyelt kérdés

Korulbelul 3-4 honapja azt vettem eszre, hogy mikor estenkent tisztitom a jobb fulemet a fultisztito fekete lett. Nem volt semmi extra kinezete csak annyi, hogy az atlagos fulzsir teljesen fekete volt. Egy ido utan mar elkezdett zavarni a dolog viszont egyaltalan nem fajt a fulem igy gondoltam, hogy csak koszos. Elegge furan hatott, hogy csak a jobb fulem de masokat is megkerdezve csak azt kaptam, hogy veletlen osszefugges. Koszos es tisztitsam rendszeresen. Ez meg is tortent termeszetesen es neha el is mulik 3-4 napra is akar. Az utobbi 2 hetben viszont teljesen eltunt. Tegnap arra lettem figyelmes, hogy viszket a fulem egeszen belul es kitisztitasnal ismet fekete viszont mostmar faj. Egeszen bent. Mostmar nem csak sima "zsir" jon ki, hanem picit osszeallottabb zsirnak hato dolog ami teljesne fekete. Gondoltam arra, hogy akar bogar lehet a fulemben (Hallottam ilyenrol) viszont nem csikizett, nem ereztem semmit de most nagyon zavaro mert mar faj, olyan mintha belenne gyulladva. Eddig nem mentem orvoshoz mert nem fajt es kellemetlennek ereztem, hogy lehetseges, hogy csak koszos pedig mindig tisztalkodom ilyen teren is.

Mindenkepp elkene mostmar mennem az orvoshoz, vagy mitol lehet ez?



2015. júl. 24. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el fül-orr-gégészetre. Ott megvizsgálnak és megnyugodhatsz vagy tudnak kezelni. Szerintem nem normális dolog, mert nekem 40 év alatt egyszer sem volt ilyenem...
2015. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nem fekete a normális fülzsír. Keresd fel a háziorvosodat, ő tudni fogja, hogyan tovább.
2015. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam vele korhazban. Gombas hallojarati fulgyulladasom volt. Mar atment a masikra is mire elmentem.. meg is mutottek. Az egesz hallojaratomat leszivtak egy csovel meg kezeltek. Jobb, hogy elmentem. Mar lassan kutya bajom. Koszonom a valaszokat.
2015. aug. 1. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!