Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a szulo rakos tobb eselye...

Ha a szulo rakos tobb eselye h a gyereke is az lesz, mint annak akinek nincs a családjában rak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a hajlam jobban meglehet. Sajnálom, ha beteg valamelyik szülőd. Rendszeresen érdemes lesz szűrővizsgálatokra járni a megfelelő időben, .nem tudom mennyi idős vagy, de ne aggód túl magad
2015. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WalterWhite. válasza:

Nekem anyai nagyapám volt vastagbélrákos. Én Crohn beteg vagyok (gyógyíthatatlan emésztőrendszeri gyulladás, és nekem pont a vékony- és vastagbél csatlakozásánál van a gyulladás), ami által megint nagyobb esélyem van a rákra, és az egyik gyógyszerem immunrendszer gyengítő hatású, ezáltal a rák nagyobb eséllyel alakulhat ki nálam.

A háziorvosom gasztroenterológusként praktizált régen, finoman közölte velem, hogy valamikor rákos leszek.

2015. júl. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Masodik. Probalj mi gyogynovenyeket, edesanyamat is az gyogyitotta ki a ''gyogyithatatlan betegsegrbol''. Nem viccelek, terj eszhez, hogy a gyogyszer tobb embert ol, mint barmi mas. Meg nincs keso! Nem azt mondom h allj le a gyogyszerekkel azonnal, hanem kezdj el gyogynovenyt is enni. Kezdesnek Goji bogyo



Kerdezo igen, oroklestol es fajtatol fuggoen.

2015. júl. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy olvass utana
2015. júl. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WalterWhite. válasza:
Próbáltam már gyógynövényeket, csak rosszabb lett mint volt.. A Crohn betegség közel sem egyenlő egy kis vírusos hasmenéssel, vagy bármi akut panasszal, ide jóval komolyabb dolgok kellenek, mint a gyógynövény.
2015. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!