Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim családcentrikus, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim családcentrikus, és erős családi példaképe van (mindenkinek van gyereke a nagy családjában), de erős a szerelemünk. Később lehet válóok a gyerektéma, mert én nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Pedig ez az élet értelme...
2012. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
attól, hogy most nem akarsz, később lehet, hogy majd akarni fogsz. egyébként igen, ez lehet váló ok.
2012. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
27 . Még a karrierem csúcsán vagyok, még pár évet szeretnék várni..talán 30 felett.Ha addigra megjön az érzés,h gyereket akarok, ha nem,akkor nem szeretnék..
2012. máj. 31. 09:58
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha a párom egyáltalán nem szeretne gyereket az életében, akkor én egyből válnék tőle. Még akkor is, ha csak nem lenne benne biztos.
2012. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
majd ha azt fogod látni,hogy minden barátnődnek van és fogod érezni,hogy hiányzik valamiakkor már lehet késő lesz
2012. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet és érthetö is. Nem tudom milyen karriered csucsán vagy de tényleg kezdesz kicsuszni abbol a korbol amikor ÉRDEMES gyereket vállalni.
2012. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

A pasim családcentrikus,


vagyis ha nem tőled, de így vagy úgy lesz gyereke

2012. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezt lehet meg kéne beszélni minél hamarabb, hogy a párodnak mik az elképzelései erről a témáról. Ha ő 1-2 éven belül szeretne csemetét, az bizony komoly válóok, ennek a negyedéért is mentek már szét kapcsolatok.

Én sem szeretnék gyereket, lehet majd egyszer ez megváltozik 35-40 évesen, de akkor meg már nem szeretnék, hülyén néznék ki szülőin.

2012. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:

Bizony ,hogy lehet!

Szerintem is elobb vagy utobb keresni fog olyat aki szeretne majd gyereket. Erdemes errol vele is beszelni. Mindketten felnott emberek vagytok, nalam valook lenne, bar igaz ezt szerintem jobb az kapcsolat elejen tisztani. Ha o tudta h te nem vagy gyerekparti s ugyis belement akkor lehet feladja a vagyait.

2012. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!