Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagypapámnak kis agyánál...

Nagypapámnak kis agyánál daganatot találtak? (Pár kérdés lent)

Figyelt kérdés

Majd nem 80 éves.

Mekkora az esély rá hogy sikerül es nem rokkan le?

Sokáig tart majd a felépülés?

Tudom nem orvosok válaszoljak és nem is 100% biztosak lesznek a válaszok, de egy két tapasztalat ha volt valakinek ilyesmi az meg nyugtatna.

Köszönöm



2015. júl. 29. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy jóindulatú, vagy rosszindulatú a daganat.

Utóbbinál sajnos nem sok esély van a felépülésre.

Az agydaganat nagyon kényes dolog, ha jóindulatú, lehet hogy kezelést sem igényel, de ez a pontos elhelyezkedéstől is függ. Amennyiben hozzányúlnak, okozhat a területtől függő legkülönbözőbb érzékelési és működési zavarokat.

2015. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az agyban mindkettő esetben elég durva a helyzet, ha jó és ha rosszindulatú a dolog akkor is, mert zárt rendszer, zárt tér, és ebben a térben gyakorolt nyomás minden bent levő sejtnek káros.

80 felett pedig nem úgy fogják kezelni mintha fiatal lenne...

nekem az a tippem hogy kap egy kis sugárkezelést amitől látványosan jobban lesz mert a tumor összeesik.

ha pedig könnyen műthető akkor lehet megműtik, de csak akkor ha tényleg egyszerű eset, mert nála nem az lesz a cél hogy megmentsék, hanem hogy kényelmesebbé tegyék az öregkorát.

tehát olyan megoldás lesz majd ami neki gyors javulást fog eredményezni, és kevés áldozattal jár.

tehát nem kell aggódnod, hamar rendbeszedik.

2015. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Nagypapámnak kis agyánál...

száraz tónak nedves partján...

Mindamellett részvétem.

2015. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Műtét (orvos szerint) jól sikerült, az első hétben láttunk javulást, majd snapokig semmi. Sajnos négy hétig ápoltuk a korházba, de sajnos nem segített, egy honap kórházi kezelés után elment közülünk. Még mindig nagyon rossz érzés hogy nincs már velem, de örülök higy az utolsó napjait vele töltöttem és amennyire csak tudtam szebbé tettem.

2015. okt. 27. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol volt

a műtét ?

2018. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!