Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehetett éjszaka?

Ez mitől lehetett éjszaka?

Figyelt kérdés

Éjjel 4 órakor arra ébredtem, hogy nagyon fáj a jobb lábam. A combomnál fájt inkább, és hátulról sugárzott a fájdalom ha jól éreztem,kb. ahhoz tudnám hasonlítani leginkább a fájdalmat, mint amikor kapunk egy nagyon erős injekciót és feszít, iszonyatosan zsibbadt csakhogy ez nem akart elfelé múlni, kb. fél óráig tartott utána megelégeltem és felálltam járkáltam egy kicsit, próbáltam "tornázni" az éjszaka közepén de nem nagyon akart enyhülni sőt a lábamat ha befelé fordítottam (tehát a két combomat egymás felé) akkor még jobban erősödött a fájdalom.


Most felébredtem reggel és nincs semmi bajom, kivéve kicsit mintha bizseregne a combom.

Szerintetek ez mitől lehetett, soha nem volt még ilyen problémám.


19/F


2015. júl. 30. 10:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, magnéziumhiány.
2015. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 30. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ez magnéziumhiány.
2015. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!