Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Nagyon fáj a szám.

Mit csináljak? Nagyon fáj a szám.

Figyelt kérdés
Körülbelül két napja kezdődött, úgy éreztem hogy fáj a fogam. Aztán jobban megnéztem, és láttam hogy mellette a száj pofán (?) van egy kb. 1 cm-es dudor. Először azt hittem, hogy megint szájfertőzésem van, mert elég hajlamos vagyok rá. El is kezdtem kenegetni Aperisannal, mivel az mindig segít. De furcsa volt hogy nem csípte, mint ahogy szokta. Corsodylal is öblögetem, de az sem csípi. Viszont enyhíteni sem tudom semmivel a fájdalmat. Próbáltam jegelni is, de az is csak addig szünteti meg a fájdalmat amíg rajta van. Egyedül az alkohol zsibbasztotta le egy időre, de az se tartott tovább pár percnél. Sajnos csak hétfőn tudok orvoshoz menni vele, addig mivel lehetne csökkenteni a fájdalmat?

2015. júl. 31. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Afta, ínyciszta, góc..
2015. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld addig Phlogosollal kenegetni, vagy naponta többször öblögetni az oldatával, nekem szokott hamar segíteni, ha valamilyen seb van a számban, és kicsit csökkenti is a fájdalmat.
2015. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!