Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2-éve volt arcbénulásom...

Evil7 kérdése:

2-éve volt arcbénulásom (bell). Sajnos nem gyogyultam meg meg teljesen. ( szemkönnyezés, eggyik szemem kisebb mint a masik stb. ) Van -e valami gyogyszer vagy kezelés amivel helyre lehet-e hozzni az arcom?

Figyelt kérdés

#Bell #féle arcbénulás
2015. júl. 31. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek is volt arcbénulása régen. Csak ő mesélte, mert akkor még nem ismertem. Azt tudom, hogy járt elektromos kezelésre, fizioterápiára. Gyógyszert is biztosan szedett. Nem olyan rövid idő míg helyrejön, neki is időbe telt, de ma már semmi nyoma.

Keress fel egy neurológust, ő többet tud mondani.

Eddig, a két év alatt, sehova nem jártál kezelésre?

2015. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van rá megoldás és nem kell gyógyszer sem. Egy fogorvos kapott agyvérzést és neki is a fél arca bénult le és teljesen lelassult az ember.. most már tökéletes. Teljesen organikus és nincs mellékhatása.
2015. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!