Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez teljesen normális, vagy...

Ez teljesen normális, vagy lehet komoly problémám?

Figyelt kérdés
Sok minden van a múltban ami a lelkemet nyomja, és egyszer érzem hogy eltudom fogadni, egyszer meg hogy utolér a múlt és a sok baj csak rakódik egymásra és nem tudok rajta túl lépni. Nagyon stresszes ember vagyok, sokáig kattogok az éppen jelenlegi gondomon, olyankor másra se tudok gondolni és ebbe lassan már bele őrülök. Ha éppen egymagam vagyok akkor csak ezekre tudok gondolni, és nem tudom a nap 24 órájában elhessegetni a figyelmem róluk.
2015. aug. 1. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod hogy náha üldöznek a gondolataid. Akinek van lelkiismerete, és tisztában van vele, hogy olykor helytelenül cselekszik (ahogy mindenki más is élete során, az néha nyugtalan lesz a múlt árnyaitól. Nem kell pitbull módra belekapaszkodni ezekbe a gondolatokba. (Ilyenkor az ember hajlamos a piszlicsáré ügyekből hatalmas gondot kreálni.)
2015. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!