Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek hogy ez valami agydagana...

Félek hogy ez valami agydaganat, vagy meleg miatt van?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok egyedül 18 évesek közül akinek szétrobban a feje, érzem hogy nyomás van a fejembe van amikor itt van amikor ott. van mikor az orromnál van nyomás meg az arcüregemnél, de örülnék ha a fóbiám mellé még egy daganat is csapódna. :/
2015. aug. 5. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez biztos hogy nem daganat. Valószínűleg a stressztől van, vagy esetleg a vérnyomásoddal van gondd.
2015. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vérnyomásom 125/38 majdnem tökéletes.
2015. aug. 5. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen alacsony diastolés érték távol áll a tökéletestől, ekkora systolés érték mellett. Érdemes lenne elmenni háziorvoshoz és ott is megméretni. Szédülni, ájulni nem szoktál?
2015. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam de szoktam, olyan tompán fáradtnak is érzem magam.
2015. aug. 5. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Alsó érték biztos, hogy 38? Ha valóban, akkor menj el a háziorvoshoz.
2015. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ekkora különbség nem egészséges. Általában szívbillentyű-hibára utalhat, érdemes elmenni háziorvoshoz aki elküld a kardiológiára és megvizsgálnak. A vizsgálat egyébként teljesen fájdalommentes (csak azért írom, mert egyre többet lehet tapasztalni, hogy a fiatalok, különösen a lányok nagyon félnek mindennemű orvosi vizsgálattól, ugyanis tartanak az esetleges fájdalomtól).
2015. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Samanta :) válasza:
Biztosan nem agydaganat:), nekem volt és nem ilyen volt
2015. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!