Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megtudtam hogy adganatom van...

Megtudtam hogy adganatom van De eldöntöttem hogy nem műttetem meg magam, mert az orvos szerint 50 szazalek esely van a gyógyulásra. Vélemény?

Figyelt kérdés
2,5 éve van agydaganatom, még mennyi időm lehet hátra? az orvos szerint 1 év. Félek is a műtéttől, soha nem is műtottek. Úgysem bírnám ki. Szerintetek hülyén döntöttem? 19. L

2015. júl. 4. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdésed nem igaz, nem 2.5 év után jutna eszedbe ilyesmi.


De ettöl függetlenül - ha feltételzzük, hogy igaz a kérdés -, ez csak a te döntésed, és neked kell tudni, hogy mit vállalsz.


A mütétet mindeki kibírja, olyan nincs, hogy nem.


Az, hogy egy agydaganat esetében 50% az esély, ez CSAK annyit jelent, hogy vagy jobb lesz, vagy sem.


De ettöl függetlenül van olyan rokonom, akinek (nem rákos) agydaganata van, ezelött 30 évvel állapították meg, nem operálható, ezért nála ez szóba sem jöhetett, és a gyakori fejfájásoktól eltekintve semmi problémája sincs ezzel.

2015. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem sincs más problémám a fejfájásokon kívül.
2015. júl. 4. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Go dolom nő azért kell megműteni.Ha nincs áttét én tuti megműttetném.

Valamint ha most megműtik Akkor az semmi ahhoz kèpest milyen kinokat kell kialnod mikor a térfoglalo folyamat elindul. Az egy év még tavolinak tunik de amikor közeledik majd egyre jobban ragaszkodni fogsz az élethez.műtesd meg addig amig jo esély van.bar mondjuk arrol nem irtal hogy a doki mit mondott a mutet altali eselyekrol

2015. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem.. doki azt mondta egy év.. 50% esély van arra, hogy el lehet tüntetni. Akkor meg mi a gond a műtéttel?
2015. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Jó-vagy rosszindulatú a daganat? Ez fontos kérdés.
2015. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rossz
2015. júl. 4. 16:07
 7/10 rozunlan válasza:
48%
Műtét! Nem vacilálnék, 50%, nincs veszteni valód! Műttesd meg magad minél előbb!
2015. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lehet, menj olyan orvoshoz, aki 90%-ot prognosztizál a gyógyulásra, akkor majd megnyugszol és vállalni fogod!
2015. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Abszolút megműttetném. Az 50 százalék ilyen esetekben nem rossz arány, sőt! Ha nincs áttéted, akkor szinte biztos a teljes felépülés, áttéttel is valószínű. Szerintem ne habozz...
2015. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett? Elmentél még egysezr?
2016. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!