Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyugtalan láb szindróma-...

Nyugtalan láb szindróma- mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, kiskorom óta éreztem azt a furcsa bizsergést ülés és fekvéskor a térdeimben, mára az összes végtagomban. Borzalmas...5 percet sem tudok nyugodtan ülni, este pedig katasztrofális. Órákig kínlódok amíg el tudok aludni.

Aki szintén ezzel a betegséggel kínlódik mit tud ajánlani? Mi az ami enyíti a tüneteket? Milyen orvoshoz kell ezzel fordulnom?



2015. aug. 7. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A neurológia tárgykörébe tartozik, de szükség pehet pszichiáterrel való együttműködésre.
2015. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van, mondjuk én 39 éves vagyok, és kb. 5 éve jelentkezett csak először. Amikor stresszelek, sokkal erősebb és gyakoribb a fájdalom. Rengeteg fájdalomcsillapító enyhíti egy kicsit a tüneteket, de csak egy kicsit. A stressz kerülése, nyugalom, elegendő pihenés és sok sportolás viszont szokott segíteni rajta, hosszú tünetmentes időszakaim szoktak lenni, amióta ezekre ügyelek.


Orvoshoz én nem mentem el vele, de ha neked már a karodban is jelentkezik, akkor lehet, tényleg nem ártana elmenned egy neurológushoz.

2015. aug. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!