Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor röhögök, futok úszok...

Mikor röhögök, futok úszok stb akkor utánna mindig vagy olyan 5-10 percen át köhögök ez miért van? Ez valami betegség? Ha igen milyen betegség? Aszmás nem vagyok ezért nem tudom mi lehet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem vagy asztmás?

Nem vagy túlsúlyos? Mert az is okozhatja, esetleg dohányzol? Nem voltál beteg és maradt letapadva valami?

2015. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
onann tudom hogy nem vagyok aszmás mivel nem fulladok be csak köhögök és nem dohányzom és túl sulyos se vagyok de ez már kicsi korom óta így van és olyan nagyobb betegségem a tüdőgyulladás kicsi koromban volt amikor bekerültem vele a korházba és utánna még kétszer volt az egyiknél korházba kerültem megint a másiknál nem
2015. aug. 7. 18:48
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és am 15 éves vagyok
2015. aug. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!