Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 23éves lány vagyok lehet,...

23éves lány vagyok lehet, hogy gégerákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt sajnos egy herpeszem utánna két nappal mikor kijött a herpeszem észrevettem,hogy picit vérzett a garatom de az abba is maradt azóta voltam dokinál nem vettek észre rajta semmit azt mondták,egy enyhe torokgyulladásom van és ,hogy a herpesz virus okoz ilyen problémákat de pár napja olyan idegentest érzésem van a torkomban szóval nyelek de nem megy le mindig ott van pedig anyakamat megtapogatták orvosok nem találtak semmit voltam fül-orr gégészeten és ott is mindent rendben találtak...és hát ma már nem tudtam mit csináljak lenyultam torkomon és ott érzek is valamit...van a torkom alatt valami kis rész amit vmi elválaszt és az egyik részében éreztem lehet,hogy a nyelöcsö meg a légcső az de oda lenyultam és éreztem ott valamit nemtudom megnézte torkomat csak látta volna nem a csomot?:s vagy medig lát le afül orr gégész?:s meg orromat is megnézték igy belenéztek...gégetükrözést nemcsináltak nem tudom mi lehet ez amugy mikor lenyultam erre a részre majdnem hánytam ...de nagyon félek,hogy az egy rák ott :s szerintetek mi ez?


2015. aug. 8. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lennél, de menj el tükrözésre, hogy megnyugodj. Nekem is volt, az orvos megfogja a nyelvedet egy gézlappal és benéz egy olyan tükörrel, amit a fogorvos használ közben meg mondanod kell magánhangzókat. Nem fogsz öklendezni. :) L/22
2015. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekemis csinált valami olyat:O de nemkellett mondani semmit egyszer belenézett pálcával aztán melegitett vmit tüzön és asszem ilyen tükrös volt de nem dugta le torkomon meg nyelvemet lefogta utánna nemtudom ez az volt e ....
2015. aug. 8. 14:30
 3/8 A kérdező kommentje:
bár nemtudom ha lenyultam olyan mélyre nemtudok lenyulni ujjammal csak látta volt a gégész ha ott valami baj van:O
2015. aug. 8. 14:31
 4/8 A kérdező kommentje:
hát rájöttem,hogy ez nem csomó csak ahogy lenyulok a torkomon a gégénél mikor hirtelen jön egy öklendezés akkor keményedik meg az a valami mintha feljönne aztán vissza lehet,hogy ez természetes reakciója a szervezetnek :)csak megijedtem
2015. aug. 8. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha ez egy általános lehangoltsággal rossz közérzettel társul, lehet egy ritkának mondott nyelőcső rendellenesség.

Mikor az ételdarabkák bebújnak a garatból a nyelőcsőbe nyúló hártya alá, és ott bomlanak el. Az orvosok nem láthatják, mert a hártya takarja el. Az orvosi neve nyelőcsőtasak, a szakirományban olvasható hogy nagyon ritkán egy hártya fedi. De semmi többet nem találni róla.

Én már végigszenvedtem vele majd 50 évet. Később reflux betegség miatt protonpumpa gátlót fognak alkalmazni, ami szintén ott bomlik el. Bomlástermékei tovább fognak mérgezni, ez után pszichiátrián fognak kezelni, míg végül ki nem nyírod magad. Én ugyan ezt tettem de az sem sikerült, visszahoztak. Később már lúpuszos lettem, mire kitaláltam, hogy az ételmaradványokat egy rezgő maszírozógép segítségével ki lehet rezegtetni a tasakból.

Köszönöm azóta jól érzem magam.

Hagyd a francos orvosokat, mert nem értik nem látják a betegségek közti összefüggéseket.

2015. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy 46 évesen alhasi fájdalmak miatt kivették az epémet is. Ezután már semmit nem ehetek meg, a riszen, daragombócon kívül. Készülj fel ezekre, ha hiszel az orvosokban!
2015. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor most tényleg nagy baj van?:s
2015. aug. 8. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

A baj az nem nagy, csak nem lehet találni orvost, aki ezzel egyáltalán foglalkozik. Szerintem, egy rövidke vágás szikével megszüntetné a problémát. Csak az orvosoknak az a lényeg, hogy mennél többször mennél sűrűbben végezhessenek rajtad különféle vizsgálatokat. Én már voltam Budapesten is urológiai vizsgálaton, ami 650ezer forintba került. Aztán a felesleges citológiai és MR vizsgálatok sem filléres dolgok. Pedig ha 20 évesen hallgat rám egy orvos is, akkor ezt az utat nem kellett volna végigjárnom. És nem kellett volna kínok között leélnem az életemet.

Ha gondolod skypen megmutatom, hogy mit csinálok, ha érzem a gombócot a torkom alatt.

2015. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!