Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz hogy 15...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Szerintetek is gáz hogy 15 éves lány vagyok és focizok? Suliba benne voltam eddig mindig a legjobbak között, Jó tanárom volt. :D

Figyelt kérdés
egy csomóan aztmondják hogy hagyjam abba mert el rontom a nőiességem vele. De nemtudom hisz imádom a focit. Az edzőm is aztmondta jobban focizok mint néhány srác. szerintetek mit csináljak?
2015. aug. 6. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy hagyd abba! Szerintem nagyon menő, ha profin focizik egy lány. Én is szeretek, de sosem jutottam el idáig. Szerintem nőies attól még lehetsz. Ha szereted csinálni ne hagyd abba semmiképp és ne érdekeljenek akik ezt mondják:) 18l
2015. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz:)

hát szerintem ez is lesz.. ha megint elkezdődik a suli és a foci.. leszarom majd amit mondanak..:) hisz nem ők a fontosak.. :D

2015. aug. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!