Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Klion 250mg tablettát férfiakn...

Klion 250mg tablettát férfiaknak is be kell szedni?

Figyelt kérdés

élettársamnak írtak fel kúpot, és ilyet tablettát is, de azt mondta az orvos hogy nekem is be kell szednem..

én kicsit vonakodok ettől..



2015. aug. 10. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vonakodsz? Hát akkor ne szedd be, és akkor majd visszafertőzitek egymást azonnal... az is jó buli!

Azért remélem, a rühöt is te ragasztottad rá!


Szerinted a párod azért szedi, mert az olyan jó? Szedni KELL és kész. hihetetlen, hogy ennyire teszetosza felnőtt emberek vannak a világon.

2015. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen be kell, ha ezt mondta az orvos.

Nekem is volt egyszer ilyen. Direkt két dobozzal írt az orvos, hogy a párom is szedje.

Te meg ne vonakodj, mert így a barátnőd sose gyógyul meg, mert visszafertőzöd, ha téged nem kezelnek ki.

Ha annyira vonakodsz, akkor irány az urológus, vizsgáljon meg, vegyen kenetet és akkor szedd be, azt amit ő felír.

2015. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából csak azért vonakodok, meg furcsálom..mert mindenhol azt látom hogy nők szedik meg nekik írják fel...férfiakról egy szó sem esik..vagy ez tök mind1?
2015. aug. 10. 08:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az én nevemre írta a doki és én váltottam ki a páromnak. Nyugodtan beszedheted, nem csak nők szedhetik :) Gondolod, mondta volna az orvos, hogy szedd, ha nem is szedheted?

Mivel (sajnos) a férfiak nem igazán hajlandóak elmenni urológushoz, ha valami gond van, így a nőgyógyász "kezeli" a férfit is.

Ha nem akarod beszedni, akkor (ahogy már írtam) az a megoldás, hogy elmész urológushoz és beszeded azt, amit ő felír.

De addig semmi szex, amíg mindketten meg nem gyógyultok.

2015. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hölgynek nincs szexuális partnere, akkor elég, ha neki írják fel, de ha van, akkor egyértelmű, hogy osztoznak a fertőzésen (nem kell elmagyaráznom, miért, ugye?)

Tehát a férfi is hordozza a fertőzést, mégha tünetmentes is.

Namost ha most csak az élettársadat kezelnék, akkor neki pl elmúlnának a tünetei a Kliontól, de tebenned még ott a fertőzés, az első együttlétkor visszaadnád neki és kezdődhetne előről minden.

Teljesen bevett és normális, hogy szexuális úton terjedő fertőzésekkel mindkét felet kezelik, nem kell vonakodnod, sőt, a te egészséged érdeke is.

2015. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. aug. 10. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
tipikus magyar férfi. Szégyellem a "fajtám" ilyenkor.
2015. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!